O webu

Tato webová prezentace je sbírkou informací k plemeni PURE SANGUE LUSITANO relevantních pro české chovatele, majitele i zájemce o něj. A je od ledna 2023 v čerstvé výstavbě:) Její obsah bude závislý na potřebách a spolupráci příznivců lusitánů v ČR.

Zdejší prostor je určen také pro základní prezentaci každého LUSITÁNA, který běhá po české zemi. Budu ráda, když se se svým koněm přidáte, aby jsme společně tento prostor stvořili a zaplnili. Pokud budete mít zájem svého koně světu ukázat, zašlete mi do 3 ks fotografií (pokud možno v trošku vypovídající hodnotě - zootechnický postoj, hlava, mechanika, při práci....), a základní údaje VIZ VZOR na mail r.popkova zavináč post.cz. Možno přidat také odkaz na Váš web/fb koně a krátkou charakteristiku koně.
(Vzhledem k GDPR nebudou uváděny bližší kontakty než jméno a město majitele - nebo možno bez nich.)

Fotografie na webu jsou použity z veřejných zdrojů, které nejsou výslovně opatřeny autorskými právy. Podpis autora se snažím, vzhledem k možnostem grafiky webu, zachovat. Pokud přesto by k některému obrázku náleželo omezení nemožnosti použití, budu ráda, pokud mne autor kontaktuje. Děkuji.

V případě dotazů a podnětů k webu mne můžete také kontaktovat na tel/whatsapp 723 093 559.


S přáním, aby se nám společné dílo vydařilo, Radmila Popková